Ultradźwięki o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. W ten sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. ud, talii, bioder, ramion, czy też okolic kolan. Metoda jest skuteczna u osób z otyłością miejscową, redukując tkankę tłuszczową w miejscach z których trudno się jej pozbyć klasycznymi metodami, nie należy jej jednak stosować jako formy leczenia nadwagi.

Procedura dotyczy obszaru ciała o powierzchni kartki A4 i musi być powtarzana, najczęściej 3 – 6 razy. Idealnymi kandydatami do tego zabiegu, są kobiety w wieku 25 – 60 lat z BMI 25 – 35.

Liposukcja ultradźwiękowa jest stosowana najczęściej w miejscach ciała, gdzie zgromadzona tkanka tłuszczowa jest zbita i zawiera dużą ilość tkanki łącznej np. na plecach. Zmniejszenie obwodów wynosi około 5 cm. w czasie 3 – 6 miesięcy. Podobnie jak przy klasycznych metodach liposukcji i w jej odmianie ultradźwiękowej, po zabiegu należy przyjmować odpowiednią ilość płynów, wyeliminować z diety tłuszcze zwierzęce oraz zwiększyć aktywność fizyczną.

Oferujemy zabieg kawitacji ultradźwiękowej przeprowadzany na specjalistycznym urządzeniu, które służy do likwidacji tkanki tłuszczowej i zmniejszania efektu skórki pomarańczowej.

Urządzenie wykorzystuje fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości 40000 Hz.

Komórki tłuszczowe poprzez efekt kawitacji poddawane są kompresji i dekompresji. W fazie dekompresji czyli rozszerzania w komórkach generowana jest ogromna ilość energii. Wytwarzają się pęcherzyki, które napierają na błony komórek tłuszczowych powodując ich uszkodzenie i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. W następstwie dochodzi do zmniejszenia ilości komórek tłuszczowych, a co za tym idzie likwidacja nadmiernej tkanki tłuszczowej.

W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

Cena za 40 minut: 250,- pln

 

Liposukcja Warszawa, kawitacja Warszawa, liposukcja ultradźwiękowa Warszawa, odchudzanie Warszawa

Instytut Piąty Zmysł : ul. Czesława Kłosia 8, 02-466 Warszawa "Kasztanowy Park", tel: 22 855 52 38, 22 115 61 62 e-mail: spa.piatyzmysl@gmail.com

Wykonanie: AGINUS

Kontakt

Instytut Kosmetologii

Piąty Zmysł

ul. Czesława Kłosia 8

02-466 Warszawa Włochy

"Kasztanowy Park"

tel: 22 855 52 38

tel: 691 343 112

e-mail: instytutkosmetologii@op.pl

 

Zapraszamy w godzinach:

pon.- pt.
10-21
sob.
10-15

Lub wizyta ustalona indywidualnie.

Blisko stacji PKP Warszawa-Włochy, brak parkometrów - bezpłatne parkowanie

Akceptujemy karty kredytowe i płatnicze


Akceptujemy karty rabatowe

Kontakt