BioThai


 

ZABIEG Z PUDRAMI BIOTHAI na ciało

W świecie obserwuje się powrót do naturalnych metod terapii zdrowia, pielęgnacji ciała i ducha. BioThai stworzyło niezwykle wartościowy dla skóry i zmysłów zabieg kosmetyczny, wykorzystując wiedzę i tajską tradycję przekazywaną od pokoleń.

 


Zabieg z pudrami na ciało to kwintesencja metody BioThai. Połączenie charakterystycznych dla kultury wschodu rytuałów oraz całkowicie naturalnych kosmetyków zastosowanych w trakcie zabiegu pozwala stworzyć niepowtarzalną atmosferę relaksu oraz uzyskać wyjątkowe efekty dla duszy i ciała. Zabieg BioThai z pudrami to nie tylko wymierne rezultaty dla skóry, wynikające z leczniczych właściwości egzotycznych roślin. To przede wszystkim regeneracja sił witalnych, łagodzenie objawów stresu i odnowa psychiczna.


Zgodnie z tysiącletnią tajską tradycją holistyczną integralną częścią zabiegu BioThai z pudrami jest rozpoczynający wszystkie zabiegi BioThai rytuał powitalny moczenia stóp, a także rytuał Savonage przygotowujący naskórek na przyjęcie cennych składników aplikowanych w kolejnych fazach zabiegu.


Zasadniczą częścią zabiegu BioThai z pudrami jest zastosowanie nakładanej na całe ciało maski, sporządzonej z pudrów BioThai, połączonych z olejem z czarnego sezamu i wzbogaconej odpowiednimi olejkami eterycznymi. W trakcie uwalniania składników aktywnych zawartych w masce, głowa i stopy poddawane są delikatnemu, relaksującemu masażowi, co wynika z jednego z głównych założeń metody BioThai, aby osoba wykonująca zabieg była przez cały czas bezpośrednio obecna przy kliencie. Wyjątkowość tego etapu zabiegu polega na zastosowaniu czystych, sproszkowanych, egzotycznych roślin, które zachowują wszystkie cenne właściwości lecznicze.

BioThai proponuje cztery rodzaje zabiegu z pudrami. W zależności od kondycji skóry i występujących problemów skórnych zastosowano odpowiednią kompozycję pudrów i olejków.

  • zabieg antycellulitowy, w którym wykorzystano cenne właściwości Garcinii, zapobiegającej procesowi nadmiernego przyrostu tkanki tłuszczowej,
  • zabieg drenujący, stosowany w przypadku problemów z krążeniem, których objawem mogą być np. spuchnięte nogi. Przeważająca w kompozycji pudrowej Centella skutecznie zapobiega zatrzymywaniu wody w organizmie i poprawia krążenie krwi,
  • zabieg nawilżająco-remineralizujący, wykorzystujący wzmacniającą i odżywczą energię bogatego w witaminy i składniki mineralne owocu Noni. Przeznaczony do skór suchych i zniszczonych, wymagających regeneracji i odnowy,
  • zabieg wzmacniający, wykorzystujący dobroczynne właściwości owocu Noni oraz Centelli. Doskonale wzmacnia odporność skóry, chroni ją przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Poprawia krążenie w skórze, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, nawilża i regeneruje.

Cena: 150,-

 

TAJSKI JEDWAB

Spektakularny zabieg zapewniający wyjątkową gładkość skóry. Po otwarciu porów i rozgrzaniu organizmu w suchej saunie (podczerwień), terapeutka wykonuje peeling, który złuszcza martwy naskórek. Następnie poddajemy się wyciszającemu, zmysłowemu masażowi świecą Karite.

Rytuał oczyszczający ciało i umysł, zapewniający wyjątkową gładkość skóry.

Cena: 100,-

 

 

 

 

Thalion

 

SATYNOWA KENYA

 

Luksusowa ceremonia łagodząca dla wrażliwej i zmęczonej skóry. Wyciągi z bawełny chronią i wzmacniają naskórek, wyrównują niedobór lipidów. Skóra nabiera subtelności i gładkości. Delikatny zapach przynosi relaks i odprężenie.

1.  Peeling

2. Maska "Bawełniany kokon"

3. Masaż olejkiem "Dotyk słońca"

 

 

 

 

Cena: 150,-

Instytut Piąty Zmysł : ul. Czesława Kłosia 8, 02-466 Warszawa "Kasztanowy Park", tel: 22 855 52 38, 22 115 61 62 e-mail: spa.piatyzmysl@gmail.com

Wykonanie: AGINUS

Kontakt

Instytut Kosmetologii

Piąty Zmysł

ul. Czesława Kłosia 8

02-466 Warszawa Włochy

"Kasztanowy Park"

tel: 22 855 52 38

tel: 691 343 112

e-mail: instytutkosmetologii@op.pl

 

Zapraszamy w godzinach:

pon.- pt.
10-21
sob.
10-15

Lub wizyta ustalona indywidualnie.

Blisko stacji PKP Warszawa-Włochy, brak parkometrów - bezpłatne parkowanie

Akceptujemy karty kredytowe i płatnicze


Akceptujemy karty rabatowe

Kontakt